Jeśli zastanawiasz się nad startem w miejskim biegu z przeszkodami, to ten post jest dla ciebie. Ja nie mogę doczekać się kolejnego startu w...

Dlaczego warto wziąć udział w biegu z przeszkodami?

/
0 Comments
Jeśli zastanawiasz się nad startem w miejskim biegu z przeszkodami, to ten post jest dla ciebie. Ja nie mogę doczekać się kolejnego startu w ME Survival Race i mam zamiar przekonać też i Ciebie. Mam nadzieję, że spotkamy się na stracie!


Startuję 13 maja w Poznaniu na 12 km razem z moją przyjaciółką, która będzie debiutowała w tego typu biegu. Ja jestem bardzo podekscytowana, a Karola jest przerażona. Wierzę w nią i staram się ją uspokoić. Nie ma co się rozdrabniać, od razu rzuca się na głęboką wodę i biegnie ze mną 12 km :)

Dostępne są różne dystanse, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

DYSTANSE DO WYBORU:
★ STARTER - 3 km + 15 przeszkód
★★ WARRIOR - 6 km + 30 przeszkód
★★★ MACHINE - 12 ok + 50 przeszkód
★★★★★ ANIMAL - 24 km + 100 przeszkód
★★★★★★ MONSTER - 36 km + 150 przeszkód

Na bieg możesz zapisać się na stronie survivalrace.pl.

A jeśli nadal masz wątpliwości, to zaraz Ci powiem, dlaczego musisz się zapisać! :)

Będziesz świetnie się bawić

Myślę, że nie ma lepszego powodu, żeby zdecydować się na udział w tym biegu. Ja staram się w życiu robić rzeczy, które sprawiają mi radość i wywołują uśmiech na mojej twarzy. Ci, którzy nigdy nie spróbowali biegu z przeszkodami pukają się w głowę widząc masę wariatów tarzających się w błocie i biegnących przez las. Ja mogę Ci zagwarantować, że jeśli tylko spróbujesz, to się zakochasz. Nie znam osoby, która przekroczyłaby linię mety bez uśmiechu na twarzy.


Poznasz fantastycznych ludzi

W moim pierwszy biegu startowałam z drużyną, której wcześniej nie znałam. Zrobiliśmy razem kilka treningów i wspólnie pobiegliśmy w Survival Race. Takie przeżycia bardzo łączą ludzi. Dodatkowo na trasie wszyscy są nastawieni do siebie przyjacielsko, podają sobie ręce i pomagają na przeszkodach. Podobno są i tacy, którzy znaleźli na trasie miłość życia :) Ja poznałam masę świetnych ludzi, a z niektórymi przyjaźnię się do tej pory.

Nie masz z kim startować? Namów przyjaciela! Jeśli nie uda Ci się namówić nikogo bliskiego, to startuj sam! Na trasie na pewno znajdziesz towarzysza. Albo zapytaj na stronie wydarzenia kto jeszcze biegnie sam. Gwarantuje, że ktoś przygarnie Cię do siebie. Przełam strach i wyjdź ze strefy komfortu. Osoby, które startują w takich biegach są zazwyczaj szalone, otwarte i bardzo sympatyczne :)


Przekonasz się, że możesz więcej niż myślisz

Boisz się, że nie dasz rady ukończyć biegu? Daj spokój! Może zajmie Ci to nieco więcej czasu, ale nie ma co rezygnować z tak świetnej zabawy przez strach. To jest największa przeszkoda! Jeśli ją pokonasz i się zapiszesz to dalej będzie z górki. Jestem w stanie zrozumieć Twoje wątpliwości, bo sama nie mogłam zasnąć przez całą noc przed moim pierwszym w życiu biegiem. To było najbardziej stresujące wydarzenie w moim życiu! Bałam się bardziej niż przed maturą :) I co? I nie było czego się bać! Okazało się, że przybiegłam na metę jako pierwsza z całej mojej drużyny :)


Jeśli nadal się wahasz, możesz zobaczyć filmik jaki nakręciliśmy z moją drużyną podczas naszego startu. Nasze uśmiechy mówią same za siebie :)You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.