Nie mogłam się doczekać startu w kolejnym ekstremalnym biegu z przeszkodami. To niesamowite przeżycie, które naprawdę uzależnia!

Runmageddon Classic Poznań 2016

/
0 Comments
Nie mogłam się doczekać startu w kolejnym ekstremalnym biegu z przeszkodami. To niesamowite przeżycie, które naprawdę uzależnia!


Wiele razy mówiłam wam, że nie jestem fanką cardio, a bieganie to nie jest mój ulubiony sport. Nie planuje też startować w maratonie, bo umarłabym po drodze z nudów. Za to Runmageddon Ultra (44 km) brzmi już bardziej  kusząco…


Takie biegi są niezwykłe. Na starcie zbiera się grupa szaleńców z pasją. Można tam poznać świetnych ludzi i znaleźć dobrych przyjaciół. Za każdym razem się o tym przekonuje poznając fantastycznych ludzi.

Boisz się, że nie dasz rady? Albo że znajdziesz się na mecie ostatni? Tu nie ma zwycięzców. Każdy, kto przekroczy linię mety jest super bohaterem. A do tego ma zdjęcie na ściance :)


W Poznaniu startowało 2000 osób! 1000 osób w dziennym Classicu (12 km) i 1000 osób w nocnym Rekrucie (6 km). Runmageddon to jeden wielki zlot wariatów. I z tego co widzę jest nas coraz więcej.
 
Jestem z siebie dumna, bo żadna przeszkoda nie stanowiła dla mnie większego problemu. Nawet na brudną i mokrą linę zawieszoną na dźwigu udało mi się wspiąć! Opłaca się jednak chodzić na Crossfit. Skorzystałam jednak z pomocy facetów przy pokonywaniu wysokich ścian.


Organizatorzy nie pozwalają, żeby uczestnicy się nudzili. Po raz kolejny zaskoczyli nas nowymi przeszkodami. Zasieki pod górę, skok do wody z liny oraz pięciometrowa ściana to tylko przykłady tego, co czekało na nas na trasie. Nie ma jednak przeszkody nie do pokonania. Zawsze znajdzie się ktoś, kto poda ci pomocną dłoń.

Ja świetnie bawiłam się na trasie z moimi dziewczynami. Zawsze startowałam w drużynie, bo z przyjaciółmi raźniej. Następny start planuje w pojedynkę. Tym razem chcę pobiec na czas i sprawdzić swoje możliwości.

Janusze Gopro ze mnie i z moich dziewczyn. Kamerka rozładowała nam się w połowie trasy oraz obiektyw przez większość czasu był w błocie... mimo to udało nam się nakręcić całkiem fajny materiał z biegu. Żałuje tylko, że nie uchwyciłyśmy kilku genialnych przeszkód.


Zastanawiasz się nad startem? Nie myśl tyle! Biegi odbywają się w różnym czasie, w wielu miastach w Polsce. Wejdź na www.runmageddon.pl i się zapisz. Obiecuje Ci, że nie pożałujesz.


You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.