Dziś chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami z Morderczego Treningu przygotowanego przez ekipę Runmageddonu. Bawiłam się tak dobrze...

Morderczy Trening Runmageddon

/
1 Comments
Dziś chciałabym podzielić się z wami moimi wrażeniami z Morderczego Treningu przygotowanego przez ekipę Runmageddonu. Bawiłam się tak dobrze, że muszę wam o tym opowiedzieć!

fot. Marcin Szubert

Ekipa Runmegeddonu jest niesamowita. Nie wiem jak oni to robią, ale wszystkie wydarzenia przez nich organizowane mają niepowtarzalną atmosferę i przyciągają świetnych ludzi z pasją. Podczas takich biegów oraz treningów poznałam dużo fantastycznych osób, z którymi zawiązałam przyjaźnie.

Trening odbył się na terenie najlepszego crossfitowego boxa w Poznaniu, czyli Hell's Rage Crossfit. Jeśli szukacie dobrego miejsca do trenowania crossfitu, polecam z całego serca! Box z duszą, wykwalifikowana ekipa i świetna atmosfera. Chłopaki dbają o to, żeby zbudować prawdziwą croffitową rodzinę.

fot. Marcin Szubert
Nasze zadanie na sobotni poranek było teoretycznie proste. Przebiec trzy okrążenia wyznaczoną trasą w maksymalnie 50 minut.

fot. Marcin Szubert
Trasa była krótka, ale najeżona przeszkodami. Na sam początek wysoka ściana i betonowe ogrodzenie. Później opony i przeszkoda mentalna. Następnie po schodach wbiegliśmy do budynku, a tam wskoki na box, padnij powstań, żabki, wykroki z talerzem nad głową i raczki. A jakby tego było mało, to jeszcze wspięcie się na trzy liny po kolei. Nie umiesz się wspinać na linę? Nic nie szkodzi! 30 padnij powstań! Bez dyskusji! Później tylko schodami na dwór i wszystko powtórzyć jeszcze dwa razy.

fot. Marcin Szubert
Ja bawiłam się wyśmienicie! :) Uwielbiam takie treningi. Mega wycisk w świetnym towarzystwie.

A tu macie krótki filmik dla zobrazowania naszej zabawy.


A wieczorem... afterparty :)

Rzadko chodzę na imprezy, a już na pewno nie do klubu. Ale kiedy imprezę organizuje Runmageddon nigdy nie odmawiam :) Mam gwarancję świetnego towarzystwa i udanej zabawy. Tym razem zamiast w barze, bawiliśmy się w boxie. Nic nie łączy bardziej niż wspólny trening oraz piwo na uzupełnienie elektrolitów.

A tak wyglądają imprezy sportowych świrów :)


Ja startuje już w maju na 12 km. Z kim z was widzę się na mecie?


You may also like

1 komentarz:

  1. Nxion poleca się na trening ;)
    www.facebook.com/trenujznixonem

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.