Witam was w kolejnym Fit Przeglądzie!

Fit Przegląd #2

/
0 Comments
Witam was w kolejnym Fit Przeglądzie!Na początek artykuł napisany przez dietetyka, którego darzę bardzo dużym szacunkiem. Tadeusz Sowiński napisał tym razem o największych grzechach odchudzania. Byłam u niego na szkoleniu z zakresu kształtowania kobiecej sylwetki, facet zna się rzeczy.

Uwielbiam jeść kiełki i wiem, że często za nie przepłacam. Niestety, wygoda kosztuje. Agnieszka, która na co dzień piszę bloga Life Managerka i nagrywa Zdrowomanię wypuściła kolejny film na swoim kanale. Jak tylko wrócę z majówki mam zamiar wykorzystać sposób Agnieszki na ekonomiczną hodowlę kiełków.


Polecam również tekst Marty z bloga Codziennie Fit. Ja czasami się zapominam i cały świat podporządkowuje pod dietę i treningi. Kiedy tylko coś pójdzie nie tak, bardzo się frustruję. A przecież nie o to w byciu fit chodzi.

" Dla mnie bycie fit, to po prostu staranie się, żeby wszystko robić dobrze, ale z wiedzą, że nie ma czegoś takiego jak perfekcja. Staranie się: żeby większość posiłków była zdrowa. Żeby większość tygodnia przeznaczyć na trening. Żeby każdego dnia robić coś małego, co sprawia, że jesteśmy zdrowsi."
Było na poważnie, to teraz pokażę wam co tak naprawdę robię zamiast uczyć się biochemii :)
Jeśli nie masz dystansu do siebie, lepiej nie oglądaj. Kiedy mam zły humor włączam BroScienceLife i pękam ze śmiechu. Uwielbiam takie poczucie humoru.


Ostatnio słucham samych przebojów podczas treningów. Nie znalazłam nic fajnego pośród radiowych hitów, dlatego wracam do starych, dobrych kawałków :)Jeśli na Instagramie szukacie inspiracji do codziennych posiłków polecam wam profil czesanna. Podoba mi się styl, którego trzyma się autorka.


Czas na SUCHAR TYGODNIA!
Mam dużo dystansu do siebie i lubię kiedy znajomi podsyłają mi takie rzeczy :)


A skoro już o glutenie mowa, to pora na ciasteczko tygodnia <3
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział, dlaczego warto trenować CrossFit :)
You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.