Uwielbiam czytać blogi i szukać inspiracji w sieci. Piękne zdjęcia jedzenia oraz osobiste teksty prawdziwych ludzi dają mi najwięcej motywac...

Fit Przegląd #1

/
0 Comments
Uwielbiam czytać blogi i szukać inspiracji w sieci. Piękne zdjęcia jedzenia oraz osobiste teksty prawdziwych ludzi dają mi najwięcej motywacji. Dlatego postanowiłam rozpocząć na blogu cotygodniowy Fit Przegląd Internetu. Chętnie pokaże wam moje Fit znaleziska.


Na początek świetny tekst Moniki z bloga Dr Lifestyle, którego czytam chyba od początku istnienia. Monika napisała o tym, czego zawodowy sportowiec może zazdrościć osobie początkującej. Podoba mi się zdrowe podejście Moniki do kształtowania swojej sylwetki. Zamiast zamartwiać się cyferkami na wadze, patrzy w lustro i cieszy się z progresu. Zastanawiasz się czy warto wprowadzić zmiany do swojego życia? Monika udowadnia, że warto.

Kolejny wpis, który może przypaść wam do gustu, to wpis Agnieszki z bloga Life Managerka. Stworzyła ona listę 10 trików, które ułatwią wam zdrowe odżywianie. Ja większość z tych trików z powodzeniem stosuje od dawna, niedługo sama stworzę dla was taką listę. Muszę jednak wypróbować sposób Agnieszki na zwiększenie picia wody, bo zdarza mi się to zaniedbywać.

A tutaj krótki filmik obrazujący to, jak oszukują nas producenci żywności. To jest jeden z powodów, dla których ja nie liczę kalorii. Nasze ciało to nie matematyka, a wierząc etykietom możemy mocno się przeliczyć. Polecam poświęcić 5 minut.Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, nie wyobrażam sobie bez niej życia. Nie mam ulubionego gatunku. Słucham wszystkiego, co mi się spodoba. Serio, wszystkiego. Moi współlokatorzy są kochani, że jeszcze nie wyrzucili mnie z domu za słuchanie Disco Polo o 8 rano w sobotę.

Wracając do tematu. Trening bez muzyki? Nie ma takiej opcji. To przy tej piosence trenowałam w tym tygodniu. Nie wiem o co chodzi, ale ja się uzależniłam.Na pewno będę polecać wam ciekawe profile, które obserwuje na Instagramie. W tym tygodniu polecam profil owsianapl :) Wbijajcie na mojego insta, bo potrzebuje waszej motywacji do regularnego wrzucania zdjęć!Na koniec ciasteczko do kawy :) Co prawa Frank to veganin, ale bardzo słodki...


Koniecznie podzielcie się ze mną waszymi (niekoniecznie fit) znaleziskami w komentarzach! Możecie podrzucić mi też fajne kawałki do treningów. Nie pozwólcie, żebym wciąż męczyła tą samą playlistę :)


You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.