Trening siłowy jest niesamowity. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że podnoszenie ciężarów zmienia tylko twoje ciało. Ale to nie prawda. Tre...

7 POWODÓW dla których warto trenować siłowo | VIDEO |

/
3 Comments
Trening siłowy jest niesamowity. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że podnoszenie ciężarów zmienia tylko twoje ciało. Ale to nie prawda. Trening siłowy zmienia twoje wnętrze, twój styl życia, postrzeganie siebie oraz kształtuje twój charakter.Ja trenuje siłowo od niespełna roku. Gdybym nie zapisała się na siłownie, nie byłabym tą samą osobą którą teraz jestem. Nie zaczęłabym pisać bloga, na pewno nie nagrywałabym dla was filmów. Nie pozbyłabym się moich kompleksów, nie byłabym pewna siebie. Moje życie nie byłoby tak fantastyczne jak jest teraz. To wszystko zawdzięczam kilku terapeutycznym wizytom na siłowni w tygodniu. 

Jest wiele powodów dla których kobiety powinny dźwigać ciężary. W tym wideo chcę się podzielić z wami, moim zdaniem, najważniejszymi powodami, dla których kobiety powinny chwycić za sztangę.You may also like

3 komentarze:

  1. Ćwiczyć można dla zabicia czasu, dla zdrowia, dobrego samopoczucia etc...ważne aby w tych ćwiczeniach być konsekwentnym. Dzięki temu szybciej zobaczymy efekty i jednocześnie wzrośnie motywacja do treningu!

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie natrafiłem na Twój blog, ciekawy jestem Twoich wyników siłowych :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Lepszy wygląd = lepsze samopoczucie = pozytywne nastawienie, siła = łatwiejsze rozwiązywanie problemów = lepsze życie :) Jest wiele zalet treningu...począwszy od tych zdrowotnych po podniesienie samooceny!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.