Nadeszła jesień, a wraz z nią jesienna depresja i chandra. Ostatnio zaniedbałam moją dietę. Zbyt często jadłam słodycze, a lody w cieplejsze...

Jesienne Wyzwanie 4 TYGODNIE BEZ SŁODYCZY

/
0 Comments
Nadeszła jesień, a wraz z nią jesienna depresja i chandra. Ostatnio zaniedbałam moją dietę. Zbyt często jadłam słodycze, a lody w cieplejsze dni wcinałam bez wyrzutów sumienia. Koniec z tym! Biorę się za siebie i na 4 tygodnie całkowicie rezygnuje ze słodyczy. Podejmiesz wyzwanie razem ze mną?


Razem z moją przyjaciółką z bloga Freakness Fitness wymyśliłyśmy wczoraj wyzwanie. Jedząc lody, czekoladę, oreo i czipsy przyznałyśmy się sobie, że nasza dieta została ostatnio bardzo zaniedbana. Ja osiadłam ostatnio na laurach i zbyt często pozwalałam sobie na pizze i burgera. Było więcej spotkań ze znajomymi, na których też niczego sobie nie odmawiałam. Wstyd się przyznać, ale moja dieta wyglądała ostatnio tak:
Tak nie może być! Bierzemy się za siebie, a wiadomo, że razem raźniej. Dziś rano uświadomiłam sobie, że straszna ze mnie egoistka! Zapomniałam o was! Może wy też potrzebujecie motywacji do zmiany swojej diety? Przyłączcie się do mnie i Ady :)

Ja lubię zaczynać od poniedziałku. Nowy tydzień, nowy miesiąc. Mam motywacyjnego kopa. Do tego zrobiłam dla nas śliczną tabelkę, którą możecie POBRAĆ TUTAJ, wydrukować i powiesić w widocznym miejscu. Moja wisi już na motywacyjnej tablicy. Za każdy dzień sukcesu będziemy zamalowywać serduszko. Na koniec miesiąca pochwalimy się naszymi tabelkami ;)Obiecuje, że będę zagrzewać was do walki. Będę wrzucać też przepisy na dietetyczne desery i zdrowe słodycze. Wakacje się kończyły, trzeba zadbać o to, żeby wyglądać czadowo w sylwestra ;) Nie czekaj na idealny moment. Podejmij wyzwanie i DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU! Napisz komentarz, jeśli spodobał Ci się nasz pomysł ;)


You may also like

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.